Strukturovaný hospitační záznam ZV v InspIS DATA

Nástroj Strukturovaný hospitační záznam pro autoevaluaci  je umístěn v autoevaluační části InspIS DATA. Přístup k němu má určitě vždy ředitel školy. Po vstupu do InspIS DATA (resp. po přihlášení) vyberte z dostupných karet kartu Autoevaluace.

    Autoevaluace3.jpg   karta-autoevaluace-2.jpg

Kliknutím na odkaz Ukázat vše nebo Více v dolní části karty Autoevaluace se zobrazí Autoevaluace - Přehled využitých autoevaluačních nástrojů. V něm je možné buď vybrat z již založených nástrojů, nebo založit nový kliknutím na tuto možnost.
      Auto-prehled.jpg

Při zakládání nového nástroje je nejprve nutné vybrat šablonu v přehledu dostupných šablon, který se bude rozšiřovat. Výběr se provede kliknutím na název.

     Vyber-sablony.jpg

Založení zvolené šablony se dokončí kliknutím na zelené tlačítko s názvem Dokončit.

       Dokonceni.jpg
Pokud je Strukturovaný hospitační záznam již založen, je možné kliknout na odkaz Strukturovaný hospitační záznam v části Autoevaluace přehled a tím se dostanete na stránku, kde získáte bližší informace o Strukturovaném hospitačním záznamu i o tom, k čemu slouží.
Najdete zde také rady, jak s Hospitačním záznamem pracovat a efektivně využívat dostupný přehled z hospitací. Hospitační záznam je určen pro Vás, uložené odpovědi se nikam neodesílají a nejsou přístupné inspektorům.

Autoevaluace-v-InspIS-DATA-obr-1.jpg

Průvodce nástrojem zahrnuje dohromady 2 kroky, mezi nimiž se lze pohybovat pomocí odkazů Předchozí krok  a Další krok.
posuny.png